O nás

Značka Dryvit nabízí zateplovací systémy (ETICS) již od roku 1969 se zaměřením na vysokou kvalitu a inovace. Neustále zavádíme na trh nové výrobky a systémy, které často překračují požadavky na energetickou účinnost a bezpečnost. Pomáháme klientům při vytváření jedinečných projektů, protože Dryvit je víc než jen zateplování…

Systémy Dryvit se používají ve všech klimatických pásmech a splňují energetickou účinnost jak v Kataru, tak i v oblastech s vysokou vlhkostí, jako je Velká Británie. Naše výrobky jsou odolné vůči povětrnostním vlivům a jejich pružnost zajišťuje odolnost fasády ve velmi náročných podmínkách. Se stejným úspěchem vycházíme vstříc estetickým požadavkům našich klientů. Bez ohledu na místní kulturu nebo architektonické trendy ukazujeme našim klientům, jak mimořádných výsledků lze dosáhnout použitím našich řešení.

Patříme do CPG Europe, evropské divize RPM International Inc., která sdružuje přední značky stavebních výrobků v Evropě, jako jsou illbruck, Flowcrete, Nullifire, Tremco, Vandex, Dryvit a Nudura. Skupina zaměstnává přes 1400 lidí po celém kontinentu a vyrábí vysoce kvalitní, specializované stavební materiály, které splňují komplexní požadavky moderního stavebnictví.

Kontaktujte nás, představíme vám úžasné možnosti pro váš projekt!